Červenec 2016

Suicide Squad promotion (July 28-30)

31. července 2016 v 11:58 | Malia

28. července navštivila Margot známou talkshow Jimmyho Fallona. Ten tam bude mít snad z Suicide Squad, protože Margot tam byla už po Willovi Smithovi a Caře Delevingne. Měla na sobě krásné černé šaty a dokonalé černé podpatky. Přidala jsem také tři videa z rozhovoru. Margot mluvila o tom, jak tetovala svoje kolegy na natáčení, nebo třeba že se naučila vydržet pod vodou pět minut bez nadechnutí. Taky s Jimmym hrála hru, ona hraje nějakou hru pokaždé, když je u něho, tentokrát to byla hra Jinx. Poslední, osobní, fotka je s Nickem Cannonem, který byl druhý host v talkshow.

CokR7S6WcAAIcSV.jpg
29. července byla Margot opět viděna, jak odchází ze svého newyorkského hotelu. Odcházela na press junket k Suicide Squad, tedy k takovému tomu celodennímu natáčení pořád stejných rozhovorů. Vypadala naprosto fantasticky, měla na sobě úžasné pruhované triko a červené kalhoty, a páskové boty (asi si chtěla odpočinout od všch těch podpatků). Pod fotkami jsou přidány rozhovory, které se zatím objevily. První video se objevilo na oficiálním Twitteru Suicide Squadu a Margot s Willem Smithem odpovídali na otázky od fanoušků. Druhé video velmi silně doporučuju, je to rozhovor s Margot, Carou, Willem a Joelem Kinnamanem pro MTV. Rozhovor dělá Josh Horowitz, kterého lidi, kteří filmový svět sledují více, určitě znají. Je nesmírrně vtipný, můžete tam vidět mezi herci nesmírnou chemii, která mě na film ještě více "natěšuje".

CoiyCaYXgAAgUPi.jpg30. července byl den další press junket k Suicide Squadu. Margot mi tady naprosto vyrazila dech. Má naprosto dokonalý outfit, ta černobílá sukně je nesmírně krásná. Ale co se mi líbí snad ještě víc je její účes. Fotky jsou rozděleny do tří setů: odchod u hotelu, návrat na hotel a osobní fotky, které při natáčení rozhovorů vznikly.

MRBR14~14.jpg

Apply

31. července 2016 v 10:31 | Malia

0.1 přezdívka / blog
0.2 téma bloguPravidla: Přijímám pouze body s obsahem, který mám ráda. Doporučené obíhání - jedenkrát týdně (já obíhám taky jedenkát týdně), ale nijak to nekontroluju. Jednou za čas budu dělat kontrolu affs kvůli třídění affs. Neurážejte můj blog, neurážejte ani Margot.

Website

31. července 2016 v 10:28 | Malia
...

Timeline

31. července 2016 v 10:28 | Malia
...

Boyfriends

31. července 2016 v 10:28 | Malia
...

Family

31. července 2016 v 10:27 | Malia
...

Quotes

31. července 2016 v 10:26 | Malia

🌸 Nejsem extravagantní. Sdílím můj dům v Londýně s pěti spolubydlícími. Jezdím metrem. Míním zůstata přesně tím samým člověkem, jakým jsem vždy byla.
🌸 Šedesátá léta je mé oblíbené desetiletí - se Studenou válkou a hnutím žen. A pak je tu muzika, móda, oblečení a vlasy.
🌸 Lidi se moc zajímají o vztahy lidí, kteří jsou známí. Vniká tak velký stres na vztah.
🌸 Strašně miluju létání. Dokonce i letadlové jídlo. Nikdy vás neobtěžuje, nikdo se nedovolá, nemůžete si procházet emaily. Je to uvolňující.
🌸 Když se díváte na filmy, hlavní ženská postava je vždy nádherná a hubená. Je tu stereotyp a když se stanete herečkou cítíte ohromný tlak.
🌸 Kdykoliv mám volno, tak se snažím cestovat.
🌸 Nikdy jsem nebyla šťastnější, než když jsem na place.
🌸 Kdykoliv vím, že budu muset mít na sobě bikini, celé tři dny jím jen mrkve.
🌸 Cítím se hrozně, když nejím.
🌸 Bydlím se třemi kluky a ani vím nemůžu říct, jak je těžké mít na záchodě toaletní papír.

Fun Facts

31. července 2016 v 10:25 | Malia

🌸 Řekla, že nejšťastnější je na farmě, kdy může honit prasata nebo jezdit na motorce.
🌸 Vyrůstala na farmě u prarodičů.
🌸 Na Halloweena se převlekla za postavu Jamese Franca z Spring Breakers.
🌸 Je hrdou členkou Greenpeace.
🌸 Aby zvládla sex scénu s Leonardem DiCapriem, dala si v devět ráno tři panáky tequily.
🌸 Na mužích se jí líbí tetování a vousy.
🌸 Před hereckým průlomem pracovala v Subway.
🌸 Nesnáší umělé nehty. Musela je nosit na natáčení The Wolf of Wall Street a tvrdí, že je s nimi všechno těžší, třeba rozepnutí knoflíčků.
🌸 Šla na konkurz pro Charlieho andílky, ale roli nezískala.
🌸 Je perefekcionista a vše plánuje.
🌸 Bydlí se svými přáteli v Londýně, jednou z nich je její bývalá kolegyně z Neighbours.
🌸 Je velkou hokejovou fanynkou. Fandí New York Rangers a vlastní dres brankáře Henrika Lundqvista.
🌸 Všude jezdí se svým plyšákem Bunnym.

Projects

31. července 2016 v 9:41 | Malia
...

Biography

31. července 2016 v 9:40 | Malia

Australská herečka Margot Robbie se narodila na jihovýchodě Austrálie v městě Goald Coast, kde strávila spoustu volného času na farmě u svých prarodičů. Vystudovala školu Somerset College. V jejich pozdějších letech se stěhuje do Melbourne, kde se snaží prosadit v herecké kariéře.

Navštěvuje herecké konkurzy a její první šance přichází, když získává role ve dvou filmech režírované Aashem Arronem, a to filmu Vigilante a thrilleru I.C.U. V roce 2008 vystupuje jako Donna Freeman v populární australské "soap-opeře" Neighbours. Za charakter své filmové role a herecký výkon se stává Robbie velmi populární a je nominována na několik cen Logie Awards, což je prestižní australská televizní soutěž, udělovaná hercům od roku 1959. Právě již zmíněný seriál Neighbours získal v této soutěži již 30 ocenění.

Ze seriálu odchází v roce 2010 a vyráží hledat další herecké příležitosti do Hollywoodu. Režisér John Fortenberry ji obsazuje do role Laury Cameron v seriálovém dramatu Pan Am, o stejnojmenné letecké společnosti, vysílaný na stanici ABC Drama, kde Margot hraje po boku Christiny Ricci. V současnosti ji můžeme vidět ve vedlejší roli v britském romantickém dramatu Lásky čas, režírované Richardem Curtisem a nebo v hollywoodském dramatu The Wolf of Wall Street, kde září po boku hvězdného Leonarda DiCapria, režírovaný Martinem Scorsesem.

V roce 2015 Margot čeká premiéra filmů Suite Francais, Z for Zachariah a Focus, kde hraje po boku Willa Smitha. Vedle něho si též zahraje ve filmu Suicide Squad, který bude mít premiéru v roce 2016. Můžeme se na Margot těšit i v remaku Tarzana a ve filmu Fun Time.