Srpen 2016

Suicide Squad // Stills & Posters

31. srpna 2016 v 10:30 | Malia |  Suicide Squad

Jelikož se pořádné novinky pořád neobjevují, tak se aspoň zbavm předpřipravených článků. Proto se můžete podívat na dvě nové stills fotky z filmu Suicide Squad, kde si Margot zahrála postavu Harley Quinn. První fotka je hodně nekvalitní, protože je to vlastně sken z časopisu. Na druhé fotce je Harley s Jokerem, kterého si zahrál Jared Leto. Pokud jste film už viděli, tak určitě víte, že scéna z fotky se do filmu vůbec nedostala. Také jsem do galerie nahrála nějaké nové plakáty k filmu, které jsem našla.

A jelikož zítra začíná škola (a jsem z toho hrozně nadšená :/), tak očekávejte, že se aktivita rapidně zmenší a bude tu tak jeden, dva články za týden.

CqfqmBMW8AE46od.jpg Cqk3aIfWYAA687R.jpg
GALERY LINK | Movies > Suicide Squad > Stills [33 + 2x new]

008~79.jpg ad_004.jpg ad_005.jpg ad_006.jpg tumblr_ocgybwjJHL1vuyb1zo1_400.jpg
GALERY LINK | Movies > Suicide Squad > Posters [13 + 8x new]

News Update // number three

29. srpna 2016 v 8:56 | Malia |  News

Za dva dny, kdy jsem tu nebyla (ano, ty dva články z neděle a soboty byly předchystané), se sice toho nic moc neobjevilo, ráj ale měli osobní fotky. Objevilo se jich devět. První dvě fotky (pozor! v galerii, ne v článku) jsou ještě z japonské premiéry Suicide Squadu, první fotka je z příjezdu Margot na premiéru a druhá je s Karen Fukuharou. Další fotka je z Instagramu Toma Ackerleyho, přítelem Margot, který k fotce Margotiného prostředníčku připsal: "You can be so rude @margotrobbie". Další fotka je z kavárny v Japonsku, kde mají ježky. Tři následující fotky jsou z propagace filmu v Japonsku. A dvě poslední fotky jsou ze svatby Margotiných a Tomových kamarádů Wendy De Vere a Toby Hopkinsona. Video pod článkem je z Instagramu Margot, vyrábí na něm spolu s Karen tradiční japonskou sladkost Mochi.

Edit: Do galerie jsem nahrála novou osobní fotku Margot z Japonska.

GALERY LINK | Miscellaneous > Personal photos [373 + 10x new]


The Legend of Tarzan // Stills

28. srpna 2016 v 9:17 | Malia |  The Legend of Tazan

Celkem překvapivě se objevily tři nové stills fotky k filmu The Legend of Tarzan, který měl prmeiéru už na začátku prázdnin. Margot si ve filmu střihla roli Jane, ženu Tarzana, kterého si zahrál Alexander Skarsgård. Toho můžete vidět na poslední fotce. V galerii už předtím bylo nahráno pár fotek, tak doufám, že se na ně třeba někdo podívá.

GALERY LINK | Movies > The Legend of Tarzan > Stills [6 + 3 new]

New photoshoots update

27. srpna 2016 v 11:35 | Malia |  News

Konečně přidávám tenhle nový shoot pro Love Magazine. Ten se objevila před strašně dlouhou dobou, ale já jsem se až teď dokopala k tomu fotky do galerie uložit. Objevilo se pět velmi kvalitních fotek. No, nevím jak se líbí photoshoot vám, ale mně teda moc ne. Na mě je asi až moc zvláštní. Nicméně je to oživení, to ne že ne.

love_magazine_3.jpg love_magazine_4.jpg love_magazine_5.jpg love_magazine_6.jpg love2.jpg
GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Love Magazine [5x]

K photoshootu pro Film Fame Fact se objevila jedna nová fotka Margot. Photoshoot byla nafocený ještě v době propagace filmu The Legend of Tarzan. Když se podíváte na první starší fotku z photoshootu, je na ní i Alexander Skarsgård, její kolega z filmu.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Film Fame Fact [1x + 1 new]

Další nová fotka, nafocená pro Glamour. Už dříve se objevila jedna barevná fotka, teď přichází naprosto dokonalá černobílá fotka. Margot se mi tu hrozně líbí, vypadá přirozeně a krásně.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Glamour [1x + 1 new]

A taky jedna raritka. Objevil se úplně nový photoshoot z roku 2010, navíc je to 15 nových fotek. Takže pokud se chcete podívat, jak vypadala Margot před šesti lety, tak směle do toho. Podle mě se skoro vůbec nezměnila, spíš jenom ještě trochu zkrásněla.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2010 > Dolly [15x]

"Suicide Squad" Japan Premiere (August 24)

26. srpna 2016 v 8:49 | Malia |  News

Já miluju Margot! No, jen se na ni podívejte! Ona mi to snad dělá schválně. Zase vypadá jako naprostá bohyně. Na japonskou premiéru filmu Suicide Squad, na kterou přijela spolu s Karen Fukuharou, která má japonské předky a umí mluvit plynně japonsky, takže ta si to určitě užila, a Willem Smithem. Měla na sobě černý overal, který mi ale naprosto vyrazil dech, protože podle mě padne Margot úplně perfektně. Overal ozdobila dvěma chokery, což je moje slabost a vlasy měla zapletené do dvou dlouchých copů. Bohužel, zatím se neobjevilo moc kvalitních fotek, a ani těch méně kvalitních není mnoho a video z premiéry zatím není žádné (kdyby se to změnilo, tak bude doplněno). Doufám, že si prohlédnete fotky, protože něco tak krásného jako Margot na téhle premiéře jen tak neuvidíte.

tumblr_ocgz9vR3yj1vuyb1zo1_540.jpg Cqs0_1YWgAAgtSR.jpg CquCKF-WAAArX_i.jpg Cqs0_3-XgAAcqh9.jpg CqtZcdeWIAA5UM_.jpg
GALERY LINK | Public appearances > 2016 > "Suicide Squad" Japan Premiere (August 24) [36x]

Z japonské premiéry se objevily tři osobní fotky a tak sem rovnou přidávám i zbytek nových osobních fotek, které jsem ještě neměla šanci přidat. První fotka je z Londýna a je pár dní stará, Margot slavila s přáteli. Druhá a třetí fotka je ze včerejška před premiérou. Na první fotce je s Karen Fukuharou a děvčata se vyfotila před talkshow, které se zúčastnili s Willem Smithem, Sukkiri (video zde). A další tři fotky jsou právě z premiéry.

CqYpwNeWYAAo2FA.jpg
GALERY LINK | Miscellaneous > Personal photos [6x]
Arriving to Japan (August 24)

25. srpna 2016 v 16:37 | Malia |  News

Jelikož dneska nemám vůbec čas, tak se toho muselo objevit zase kvantum, že? Před pár hodinami se konala premiéra Suicide Squad v Japonsku (fotky tu budou asi zítra, ať to dneska není zase sáhodlouhý článek) a premiéry se zúčastnila jak Margot, tak Will Smith a Karen Fukuhura. Zatím tu pro vás mám fotky z Margotiného odletu z Los Angeles a příletu do Japonska. Měla dokonalé bílé šaty, růžové boty, které bych jí nejraději ukradla a i na vlasech je vidět, že ji asi vystylovala stylistka, v letadle je na to asi ta správná doba (a nebo má Margot zlaté ručičky). Na fotkách si můžete všimnout i přítele Margot Toma, který se asi chtěl podívat do Japonska, který jel Margot podpořit.

0056.jpg 006~83.jpg 002~125.jpg 004~102.jpg 003~114.jpg
GALERY LINK | Candids > 2016 > At LAX with Tom (August 23) [57x]

4hNqWSZOGXs.jpg 9SrIeAInDYw.jpg 19e2nk-yUXA.jpg 33NMft-tsFY.jpg vMt5GfFQW_s.jpg
GALERY LINK | Candids > 2016 > Arriving to airport in Japan (August 24) [57x]

Na letišti v Japonsku se Margot pozdravila i s některými fanoušky a už spěchala do televizní japonské talkshow s názvem Sukkiri. Z talkshow se zatím neobjevily žádné fotky, objevilo se ale toto video, které je mnohem cennější. Protože, jak jsem napsala nahoře, nemám vůbec čas, tak jsem si ho zatím nepouštěla a tak ani pořádně nevím, jestli to má vůbec smysl, když to asi bude v japonštině. Ale tak asi budou odpovídat v angličtině a pokud to bude předabované, tak kochat se čtvrt hodinky pohledem na Margot je taky dobře strávený čas.


Calvin Klein's 'Deep Euphoria' ads

24. srpna 2016 v 11:17 | Malia

Margot je novou tváří Calvina Kleina a její první produkt, na který je použita její tvář, je parfém s názvem 'Deep Euphoria'. Včera se objevila nová fotka z photoshootu, který k produktu vznikl. Myslím, že se objevilo víc fotek před vznikem tohoto blogu, ale znáte mě. Já jsem až příliš líná na to ty fotky hledat, natož pak je ukládat. Mimo fotku taky přidávám nové reklamy na parfém, které se objevily v průběhu týdne. Margot je v nich neskutenčě krásná, ona je fakt bohyně a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Calvin Klein 'Deep Euphoria' [1x]Attending 'Harry Potter and the Cursed Child' (August 21)

23. srpna 2016 v 15:46 | Malia |  News

Margot je obrovský fanoušek Harryho Potter (kdo taky není, že?) a tak si nemohla nechat ujít nové divadelní představení Harry Potter and the Cursed Child. Po představení se Margot vyfotila s celým castem spolu s dalšími celebritami, kteří na představení přišli. Schválně jestli je najdete, dám vám nápovědu je to Ben Affleck a Darren Criss.

GALERY LINK | Public appearances > 2016 > Attending 'Harry Potter and the Cursed Child' (August 21) [2x]

Suicide Squad // Stills & Photoshoot

22. srpna 2016 v 16:35 | Malia |  Suicide Squad

Jak jsem slíbila, snažím se být aktivní a to i tím, že zítra oběhnu po dlouhé době svoje affs (sakra dlouho jsem na vašichn blozích nebyla, omlouvám se). Dneska tu pro vás ale mám nové fotky, které se týkají filmu Suicide Squad. Tato první fotka je promo k filmu, které bylo nafocené pro časopis Entertainment Weekley. Margot je na fotce v kostýmu Harley Quinn a je na ní spolu s Jaredem Letem a.k.a Jokerem.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Entertainment Weekly [1x]

Do galerie jsem také nahrála dva nové plakáty, které se ještě objevily. Na prvním je celý 'Skwad', druhý plakát je pouze s Margot jako Harley. Když už budete v tom, můžete si prohlédnout také starší plakáty, protože člověk, který dělal grafiku k filmu by si zasloužil metál.

GALERY LINK | Movies > Suicide Squad > Posters [11x + 2 new]

Out and about in London with Cara Delevingne (August 18)

21. srpna 2016 v 11:12 | Malia |  News

Po delší době teď budu mít spoustu času, takže se to tu snad bude každý den hemžit novinkami a vůbec tu bude větší aktivita. Takže hned se vrhneme na nejnovější candids fotky, které jsem ještě neměla čas přidat. Margot se před pár dny, přesněji 18. srpna, se doma v Londýně setkala s několika svými přáteli, mimo jiné i s Carou Delevingne nebo Amber Heard (která na fotkách s Margot bohužel není). Margot na sobě měla úžasnou džínovou bundu, černé rifle a osobně moje oblíbené slip-ony. Vlasy měla ve svém oblíbeném účesu, který jí moc sluší, myslím. Bohužel, objevily se pouze dvě fotky, ale i tak si je užijte.

Edit: Objevilo se 99 nových a kvalitních fotek. Můžete si na nich všimnout, že Margot byla venku spolu s přítelem Tomem Ackerleym (no, už by se mohl ostříhat, fešák).


MRBR98.jpg MRBR22~6.jpg MRBR68.jpg MRBR92.jpg MRBR8~0.jpg
GALERY LINK | Candids > 2016 > Out and about in London with Cara Delevingne (August 18) [2 + 99x new]