Září 2016

I'm leaving tonight, I'll be gone in the morning.

18. září 2016 v 19:48 | Malia
Výsledek obrázku pro mr robot gif

Pamatuju si, když jsem si zakládala svůj první blog. Pixelky. Pak přišel blog o The Sims. Pamatuje si to ještě někdo? Potom měl každý blog o Miley, Seleně nebo Demi. Já taky. O všech... Na blogu o Demi jsem vydržela dlouho. Ještě jsem neměla ani svůj vlastní počítačn Nikdo nepoužíval ani imagebam, jenom se přetahovaly fotky z jiných stránek. Nápisy jsem překládala do angličtiny, samozřejmě, aby blog byl víc cool, v Google Translatoru. Živě si pamatuju, že jsem si pár dní po založení blogu představovala, jak dlouho tam budu. Roky. Že i když budu dospělá, pořád budu na blog o Demi přidávat. Skončila jsem po sedmi měsících. Když se na něho dneska podívám, tak mě mrazí. Pak přišly blogy o Emmě Watson, Phoebe Tonkin, Belle Thorne, Bridgit Mendler, a asi spoustě dalších, ty si ani nepamatuju.

You fooled me from the start
When you let me start to love you.
It's like a bunch of broken picture frames
But the photo still remains the same.

Když jsem si zakládala blog o Emmě Stone (pamatujete si ještě někdo Daily-Stone??:D), tak mi bylo 14 let. Upřímně, ani jsem nevěděla, že nějaká Emma Stone je. I když jsem s ní v té době už pár filmů věděla, tak jsem netušila, že je to ona. Viděla jsem o ní ale článek v Bravíčku a mě se hrozně líbila. Její vlasy, její šaty. A o to šlo. I když jsem Emmu v podstatě neznala, tak jsem chtěla mít blog. A taky mě blog první rok bavil. Bavilo mě přidávat články, denně jsem obíhala affs. A pak mě to přestalo bavit. Takže asi po roce blogování jsme si na pár měsíců dala pauzu. Ale blog mi tolik chyběl, že jsem se musela vrátit. A zase jsem s radostí denně hledala novinky a přidávala fotky do nově vzniklé galerie.

And I, I thought it'd be easy to run
But my legs are broken.

Ale mě všechno hned přejde. A tak jsem skončila. A v blogovém světě to podle mě byla ta největší chyba, kterou jsem udělala. Možná, kdybych tehdy neskončila, tak bych tenhle článek nepsala. Ale skončila jsem. A tak jsem zase skákala od jednoho blogu na další. Až jsem se zase vrátila k Emmě a založila si o ní blog. Ale už to nebylo ono. Není to ono. A cítím, že nikdy to nebude ono. Tak jsem si řekla, že s blogováním úplně skončím.

All alone,
All we know
Is haunting me,
Making it harder to breathe, harder to breathe.

A zase jsem to nevydržela a na začátku prázdnin jsem se opět vrátila, i když mi blog upřímně vůbec nechyběl (ani nevím, proč jsem se vrátila). Na blog o Margot (a Dakotě Johnson, kterou jsem ale zavrhla velmi brzo). Miluju Margot. Je neskutečně krásná, vtipná. Hraje ve skvělých filmech, které se mi líbí. Ale stejně mě to nebaví. Celé prázdniny to nebylo ono, i když jsem se snažila. Už jsem tu jenom ze závislosti. Nebaví mě to, ale neumím neblogovat. Nevím, co s volných časem, neumím si najít lepší zábavu. Ale tak to dál nejde. Nemůžu dělat něco, k čemu mám odpor. Blog byl pro mě jako droga. Nemůžu být bez něho, ale nemůžu být ani s ním.

I saw it from afar,
But my eyes have always fooled me.
It looked to me like all the sidewalks started walking.
I swear to God the voices wouldn't shut up.

Takže píšu tento článek. Jako konečné uzavření mého blogové života. Potřebuju se z toho vypsat, potřebuju to jednoduše konečně uzavřít. Je mi osmnáct let, krista pane. Letos budu muset myslet na jiné věci než na to, jestli se objevila nějaká novinka. Cítím, že je čas. A cítím, že konečně jsem připravená. Jsem připravená uzavřít tuhle kapitolu mého života.

And I, I figured it all to be love
But this isn't lovely.

Nesnášela jsem, když někdo končil a nám ostatním, co jsem zůstávali promlouval do duše, jaký je blog ztráta času. Není. Není to ztráta času. Za ty leta jsem se naučila anglicky tak, že nemám absolutně žádný problém domluvit se (a už si nemusím nadpisy překládat v překladači). Naučila jsem se psát souvislé věty a ze slohu mívám vždycky jedničky. Naučila jsem se základy kódování, dokázala jsem rozpohybovat web, naučila jsem se s Filezillou. Naučila jsem se s Photoshopem. Umím udělat fanvideo. Naučila jsem se vyhledávat informace, potvrzovat si je, pracovat s nimi. A v neposlední řadě, našla jsem tu spoustu milých a úžasných lidí. Ne se všemi jsem zůstala v kontaktu. Dneska už vlastně v kontaktu nejsem s nikým. Ale i tak jsem ráda, že jsem vás poznala.

I'm leaving tonight,
I'm leaving tonight,
I'm leaving tonight,

Bude mi to tu chybět. Cítila jsem se součástí něčeho. Cítila jsem se součástí skvělé komunity. Ale dusím se tu. A proto musím skončit. Asi si někdy i postesknu. A určitě budu přemýšlet o založení dalších blogů. Bude to hned, jak si oblíbím někoho nového. Ale budu se snažit vydržet to. Držte mi palce. A já budu držet palce vám. Ve všem.

I'm leaving tonight,
I'm leaving tonight,
I'll be gone in the morning.

First Terminal photo!

9. září 2016 v 16:52 | Malia |  Terminal

Tak mi to vysvětlete! Od neděle se neobjevilo snad kromě jedné starší osobní fotky ani hovn* (aby někteří z vás nebyli pohoršení :D), kvůli které se mi nechtělo dělat speciální článek a dneska se toho objevilo tolik, že by mi to na celý minulý týden s klidem vystačilo. Takže nebudu unáhlená a nechám si ty fotky do zásoby a v průběhu příštího týdne se postupně budou na blogu objevovat (beztak se budou každý den objevovat nové a nové věci a nebudu mít čas přidat ty, co se objevily teď :D). Nicméně, ty nové fotky nejsou většinou vůbec nové, Margot má teď takovou malou "dovolenou" a mám dojem, že ani nevystrkuje nos z domu (hlavně v Londýně, kde Margot bydlí přece jen není tolik paparazziů jako v LA nebo New Yorku, takže nemáme ani candids fotky). Nicméně, z toho, co se dnes objevilo, je nejzajímavější fotka právě tato. Je to totiž konečně první stills (a vůbec první) fotka z nového filmu Margot, který se nazývá Terminal. O filmu se toho upřímně moc neví, na to, že má být v kinech už letos, má se jednat o thriller a Margot řekla, že by měl být i trochu futuristický (krátké synopsis, které se objevilo máte vespod). Margot hraje ve filmu postavu jménem Annie. Kromě ní ve filmu uvidíme i Simona Pegga, Matthewa Lewise nebo Maxe Ironse, takže je to film obsazený poměrně známými lidmi. Film je debutem režiséra Vaughna Steina, který do této doby pracoval jako asistent režiséra na filmech jako třeba Harry Potter a relikvie smrti, Světová válka Z nebo Sněhurka a lovec. Margot mimo herecké role poprvé také film produkuje.

Dva zabijáci přijmou riskantní misi pro tajemného zaměstnavatele a s vysokou výplatou. Na své cestě potkají ženu, která je v jejich misi možná zapletená více, než si uvědomují.

GALERY LINK | Movies > Terminal > Stills [1x]

Neighbors // Promo & Stills update

4. září 2016 v 17:46 | Malia |  News

Pohledala jsem po pár stránkách a našla jsem nějaké promo fotky a stillsky k televiznímu seriálu Neighbors, kde Margot započala svou kariéru. Neighbors je taková australská Ulice. Na některých fotkách si můžete všimnout Caitlin Stasey, která v součastnosti hraje v seriálu Reign a myslím, že na jedné fotce je i Liam Hemsworth, ale nejsem si tím úplně jistá (vlastně si tím jsem jistá tak na 99.9 procent, takže to zaokrouhlíme).

CrH6_T9WgAA_7gy.jpg CrH8AVuWIAEbPRS.jpg CrgZmdlXYAAkDuQ.jpg
GALERY LINK | Television Shows > Neighbors > Promotional shoots [12 + 3x new]

CrH8pUqXEAAIG81.jpg donnaandandrew-630x419.jpg margot-robbie-s-meteoric-rise-to-fame-535354.jpg neighbours_3202455k.jpg 25C08E2C00000578-0-image-m-46_1424872659742.jpg
GALERY LINK | Television Shows > Neighbors > Stills [9 + 19x new]

OOTD // month october

2. září 2016 v 15:42 | Malia |  Outfit of the month
Vítěz předchozího hlasování: číslo 2 (zde)

Spur photoshoot from Japan

1. září 2016 v 9:19 | Malia |  News

Zdravím a přeju šťastný první školní den (tedy aspoň pro ty, co chodí na základní a střední školu). Hned jak jsem přišla ze školy domů, tak na mě čekalo příjemné překvapení v podobě nového photoshootu z Japonska, kde Margot byla před několika dny představit svůj nový film Suicide Squad (na fotky z premiéry se můžete podívat zde). Tyto dvě fotky byly pořízené den po premiéře, Margot spolu s Willem Smithem a Karen Fukuharou, kteří byli taky v Japonsku, ten den měla naplněný rozhovory s novináři. A někde mezitím vznikly i tyto fotky. Bohužel, není známo pro jaký časopis byly fotky nafocené.

Edit: Photoshoot je nafocený pro Spur.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Unknown [2x]