News

Neighbors // Promo & Stills update

4. září 2016 v 17:46 | Malia

Pohledala jsem po pár stránkách a našla jsem nějaké promo fotky a stillsky k televiznímu seriálu Neighbors, kde Margot započala svou kariéru. Neighbors je taková australská Ulice. Na některých fotkách si můžete všimnout Caitlin Stasey, která v součastnosti hraje v seriálu Reign a myslím, že na jedné fotce je i Liam Hemsworth, ale nejsem si tím úplně jistá (vlastně si tím jsem jistá tak na 99.9 procent, takže to zaokrouhlíme).

CrH6_T9WgAA_7gy.jpg CrH8AVuWIAEbPRS.jpg CrgZmdlXYAAkDuQ.jpg
GALERY LINK | Television Shows > Neighbors > Promotional shoots [12 + 3x new]

CrH8pUqXEAAIG81.jpg donnaandandrew-630x419.jpg margot-robbie-s-meteoric-rise-to-fame-535354.jpg neighbours_3202455k.jpg 25C08E2C00000578-0-image-m-46_1424872659742.jpg
GALERY LINK | Television Shows > Neighbors > Stills [9 + 19x new]

Spur photoshoot from Japan

1. září 2016 v 9:19 | Malia

Zdravím a přeju šťastný první školní den (tedy aspoň pro ty, co chodí na základní a střední školu). Hned jak jsem přišla ze školy domů, tak na mě čekalo příjemné překvapení v podobě nového photoshootu z Japonska, kde Margot byla před několika dny představit svůj nový film Suicide Squad (na fotky z premiéry se můžete podívat zde). Tyto dvě fotky byly pořízené den po premiéře, Margot spolu s Willem Smithem a Karen Fukuharou, kteří byli taky v Japonsku, ten den měla naplněný rozhovory s novináři. A někde mezitím vznikly i tyto fotky. Bohužel, není známo pro jaký časopis byly fotky nafocené.

Edit: Photoshoot je nafocený pro Spur.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Unknown [2x]

News Update // number three

29. srpna 2016 v 8:56 | Malia

Za dva dny, kdy jsem tu nebyla (ano, ty dva články z neděle a soboty byly předchystané), se sice toho nic moc neobjevilo, ráj ale měli osobní fotky. Objevilo se jich devět. První dvě fotky (pozor! v galerii, ne v článku) jsou ještě z japonské premiéry Suicide Squadu, první fotka je z příjezdu Margot na premiéru a druhá je s Karen Fukuharou. Další fotka je z Instagramu Toma Ackerleyho, přítelem Margot, který k fotce Margotiného prostředníčku připsal: "You can be so rude @margotrobbie". Další fotka je z kavárny v Japonsku, kde mají ježky. Tři následující fotky jsou z propagace filmu v Japonsku. A dvě poslední fotky jsou ze svatby Margotiných a Tomových kamarádů Wendy De Vere a Toby Hopkinsona. Video pod článkem je z Instagramu Margot, vyrábí na něm spolu s Karen tradiční japonskou sladkost Mochi.

Edit: Do galerie jsem nahrála novou osobní fotku Margot z Japonska.

GALERY LINK | Miscellaneous > Personal photos [373 + 10x new]

New photoshoots update

27. srpna 2016 v 11:35 | Malia

Konečně přidávám tenhle nový shoot pro Love Magazine. Ten se objevila před strašně dlouhou dobou, ale já jsem se až teď dokopala k tomu fotky do galerie uložit. Objevilo se pět velmi kvalitních fotek. No, nevím jak se líbí photoshoot vám, ale mně teda moc ne. Na mě je asi až moc zvláštní. Nicméně je to oživení, to ne že ne.

love_magazine_3.jpg love_magazine_4.jpg love_magazine_5.jpg love_magazine_6.jpg love2.jpg
GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Love Magazine [5x]

K photoshootu pro Film Fame Fact se objevila jedna nová fotka Margot. Photoshoot byla nafocený ještě v době propagace filmu The Legend of Tarzan. Když se podíváte na první starší fotku z photoshootu, je na ní i Alexander Skarsgård, její kolega z filmu.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Film Fame Fact [1x + 1 new]

Další nová fotka, nafocená pro Glamour. Už dříve se objevila jedna barevná fotka, teď přichází naprosto dokonalá černobílá fotka. Margot se mi tu hrozně líbí, vypadá přirozeně a krásně.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Glamour [1x + 1 new]

A taky jedna raritka. Objevil se úplně nový photoshoot z roku 2010, navíc je to 15 nových fotek. Takže pokud se chcete podívat, jak vypadala Margot před šesti lety, tak směle do toho. Podle mě se skoro vůbec nezměnila, spíš jenom ještě trochu zkrásněla.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2010 > Dolly [15x]

"Suicide Squad" Japan Premiere (August 24)

26. srpna 2016 v 8:49 | Malia

Já miluju Margot! No, jen se na ni podívejte! Ona mi to snad dělá schválně. Zase vypadá jako naprostá bohyně. Na japonskou premiéru filmu Suicide Squad, na kterou přijela spolu s Karen Fukuharou, která má japonské předky a umí mluvit plynně japonsky, takže ta si to určitě užila, a Willem Smithem. Měla na sobě černý overal, který mi ale naprosto vyrazil dech, protože podle mě padne Margot úplně perfektně. Overal ozdobila dvěma chokery, což je moje slabost a vlasy měla zapletené do dvou dlouchých copů. Bohužel, zatím se neobjevilo moc kvalitních fotek, a ani těch méně kvalitních není mnoho a video z premiéry zatím není žádné (kdyby se to změnilo, tak bude doplněno). Doufám, že si prohlédnete fotky, protože něco tak krásného jako Margot na téhle premiéře jen tak neuvidíte.

tumblr_ocgz9vR3yj1vuyb1zo1_540.jpg Cqs0_1YWgAAgtSR.jpg CquCKF-WAAArX_i.jpg Cqs0_3-XgAAcqh9.jpg CqtZcdeWIAA5UM_.jpg
GALERY LINK | Public appearances > 2016 > "Suicide Squad" Japan Premiere (August 24) [36x]

Z japonské premiéry se objevily tři osobní fotky a tak sem rovnou přidávám i zbytek nových osobních fotek, které jsem ještě neměla šanci přidat. První fotka je z Londýna a je pár dní stará, Margot slavila s přáteli. Druhá a třetí fotka je ze včerejška před premiérou. Na první fotce je s Karen Fukuharou a děvčata se vyfotila před talkshow, které se zúčastnili s Willem Smithem, Sukkiri (video zde). A další tři fotky jsou právě z premiéry.

CqYpwNeWYAAo2FA.jpg
GALERY LINK | Miscellaneous > Personal photos [6x]Arriving to Japan (August 24)

25. srpna 2016 v 16:37 | Malia

Jelikož dneska nemám vůbec čas, tak se toho muselo objevit zase kvantum, že? Před pár hodinami se konala premiéra Suicide Squad v Japonsku (fotky tu budou asi zítra, ať to dneska není zase sáhodlouhý článek) a premiéry se zúčastnila jak Margot, tak Will Smith a Karen Fukuhura. Zatím tu pro vás mám fotky z Margotiného odletu z Los Angeles a příletu do Japonska. Měla dokonalé bílé šaty, růžové boty, které bych jí nejraději ukradla a i na vlasech je vidět, že ji asi vystylovala stylistka, v letadle je na to asi ta správná doba (a nebo má Margot zlaté ručičky). Na fotkách si můžete všimnout i přítele Margot Toma, který se asi chtěl podívat do Japonska, který jel Margot podpořit.

0056.jpg 006~83.jpg 002~125.jpg 004~102.jpg 003~114.jpg
GALERY LINK | Candids > 2016 > At LAX with Tom (August 23) [57x]

4hNqWSZOGXs.jpg 9SrIeAInDYw.jpg 19e2nk-yUXA.jpg 33NMft-tsFY.jpg vMt5GfFQW_s.jpg
GALERY LINK | Candids > 2016 > Arriving to airport in Japan (August 24) [57x]

Na letišti v Japonsku se Margot pozdravila i s některými fanoušky a už spěchala do televizní japonské talkshow s názvem Sukkiri. Z talkshow se zatím neobjevily žádné fotky, objevilo se ale toto video, které je mnohem cennější. Protože, jak jsem napsala nahoře, nemám vůbec čas, tak jsem si ho zatím nepouštěla a tak ani pořádně nevím, jestli to má vůbec smysl, když to asi bude v japonštině. Ale tak asi budou odpovídat v angličtině a pokud to bude předabované, tak kochat se čtvrt hodinky pohledem na Margot je taky dobře strávený čas.

Attending 'Harry Potter and the Cursed Child' (August 21)

23. srpna 2016 v 15:46 | Malia

Margot je obrovský fanoušek Harryho Potter (kdo taky není, že?) a tak si nemohla nechat ujít nové divadelní představení Harry Potter and the Cursed Child. Po představení se Margot vyfotila s celým castem spolu s dalšími celebritami, kteří na představení přišli. Schválně jestli je najdete, dám vám nápovědu je to Ben Affleck a Darren Criss.

GALERY LINK | Public appearances > 2016 > Attending 'Harry Potter and the Cursed Child' (August 21) [2x]

Out and about in London with Cara Delevingne (August 18)

21. srpna 2016 v 11:12 | Malia

Po delší době teď budu mít spoustu času, takže se to tu snad bude každý den hemžit novinkami a vůbec tu bude větší aktivita. Takže hned se vrhneme na nejnovější candids fotky, které jsem ještě neměla čas přidat. Margot se před pár dny, přesněji 18. srpna, se doma v Londýně setkala s několika svými přáteli, mimo jiné i s Carou Delevingne nebo Amber Heard (která na fotkách s Margot bohužel není). Margot na sobě měla úžasnou džínovou bundu, černé rifle a osobně moje oblíbené slip-ony. Vlasy měla ve svém oblíbeném účesu, který jí moc sluší, myslím. Bohužel, objevily se pouze dvě fotky, ale i tak si je užijte.

Edit: Objevilo se 99 nových a kvalitních fotek. Můžete si na nich všimnout, že Margot byla venku spolu s přítelem Tomem Ackerleym (no, už by se mohl ostříhat, fešák).


MRBR98.jpg MRBR22~6.jpg MRBR68.jpg MRBR92.jpg MRBR8~0.jpg
GALERY LINK | Candids > 2016 > Out and about in London with Cara Delevingne (August 18) [2 + 99x new]

Harper’s BAZAAR: A Day In the Life of Margot Robbie

18. srpna 2016 v 10:48 | Malia

Den v životě Margot Robbie

Herečka a nová tvář Calvina Kleina se hlásí z práce

14:00 Nedá se říct, že bych měla denní rutinu. Záleží to na tom, na jaké práci dělám a právě teď jsem v Budepešti a natáčím indie film nazvaný Terminal. Hraju hlavní postavu a taky jsem producentem filmu, takže je to hektické. Dnes máme noční natáčení, za což jsem ráda, protože nesnáším brzké vstávání. Posledních pár dní se probouzím v půlce odpoledne a dávám si zelenáče. Nevím přesně, jak se to jmenuje, ale je to prášek na zlepšení imunity, který si přidám do džusu. Moje máma mi je dělávala, když jsem byla nemocná, ale teď když pracuju, tak je piju každý den. Když onemocníte, tak lidi nemůžou natáčet. Chutná to nechutně, ale je to pro vás dobré. Po vypití zelenáče se rychle osprchuju. Používám čistící vodu doktora Lancera (moje pozn.: dermatolog celebrit, má vlastní značku Lancer). Když odcházím ven, tak na sebe dám trochu očního krému La Prairie. V Austálii je dermatolog, který prodává produkty na pleť s názvem Bloc Cosmetics; mám ráda denní-noční hydratační krémy. Tak to je moje rutina, co se týče péče o zevnějšek. Potom si udělám trochu čaje, vezmu všechny své věci a vyrazím. Svůj čaj Dilmah si beru všude s sebou, a když jsem v Anglii, tak piju PG Tips. Když mi někdo dělá čaj, tak mu vždycky říkám "Představ si, že ho děláš malému dítěti-hodně mléčné a sladké." Vypiju asi tak deset čajů denně. V naší rodině je čaj odpověď na vše. Když vejdete do našeho domu, hned vám někdo nabídne čaj. Když se něco pokazí, tak vám hned někdo řekne "Udělám ti šálek čaje." Když se stane něco dobrého, tak je odpověď "Skvěle! Uděláme si čaj."

14:20 Zrovna teď na sobě mám pohodlné oblečení. Je to tričko s tepláky Zoe Karssen a bílými tenisky Anine Bing. Můj kouč přes dialekty přišel ke mě do auta a rozcvičovali jsme se cestou do práce. Dneska pracujeme na anglickém přízvuku, ne úplně cockney, ale něco hodně podobného. Je to přesně ušité na míru mé postavě. Všechny přízvuky si vyhledávám na YouTubu. Je to úžasné; můžete najít nejvíc bizarní nebo jedinečné přízvuky online. Potom to překonvertuju do MP3 a poslouchám na mém iPodu. Můžu je poslouchat a napodobovat v průběhu celého dne. V Suicide Squadu, například, byla scéna, kdy dostávám elektrické šoky a říkala jsem se, jak to mám udělat, aby to znělo věrohodně. Tak jsem šla na YouTube a vyhledala jsem si lidi, jak se dotýkají elektrických plotů.

15:00 Přicházím na plac a jdu si nechat udělat vlasy a makeup do speciálního autobusu. Zatímco mi dělají vlasy, tak si dávám pod oči regenerační tampóny Talika. Pomáhají na otoky. V tomto filmu máme celkem dost extravagantní účesy, protože je z téměř futuristického světa. Vypadá to skoro jako vlasy Gwen Stefani-používáme nějaké její účesy jako inspiraci. Během toho odpovídám na všechny nové e-maily na mém MacBooku a jím. Avokádový toast a slanina, to je moje ideální snídaně. Dneska jsem vlastně snědla půlku steaku. Sice to vůbec nesouvisí, ale před dvěma dny jsem si zašla do jedné skvělé restaurace a dostala jsem s sebou zbytky. Říkala jsem si, že to do oběda nevydržím, že to chci sníst hned. Lidi přes makeup většinou používají, co chtějí, ale na tomhle filmu používají Armani, který vypadají dobře na mé pleti. Když nenatáčím, tak používám makeup od Ellis Faas s trochou hydratačního krému. Moje oblíbená Lancôme řasenka se už nevyrábí, tak teď používám YSL. Nerada nosím rtěnku, protože se mi vždycky rozmaže po celém obličeji, takže nosím balzámy na rty s trochou barvy jako dělají Burt's Bees nebo Fresh.Taky mám ráda tvářenku Nars. Pro každou svou postavu používám jiný parfém. Naštěstí jsem těsně před začátkem natáčení tohoto filmu nafotila fotky pro Calvina Kleina a nechali mi vzorek Deep Euphorie, která bude vycházet tento srpen. Byla perfektní pro tuto postavu. Bylo to dobré načasování. Deep Euphoria má velmi intenzivní vůni, ale je stále ženská. Hraju femme fatale postavu a říkala jsem si, že bude potřebovat sexy vůni.

17:00 Začínáme natáčet. Jelikož jsem i producentem tohoto filmu, pořád se objevují problémy, které se musí vyřešit, takže je to někdy pěkně hektické.

20:00 Máme pauzu na oběd a v této době si plánuju všechny moje rozhovory a pracovní telefony. Pak zase natáčíme.

5:00 Dny jsou hodně dlouhé. Spěchám domů, protože pro mě je prioritou se pořádně vyspat. Mám problémy se spánkem; potřebuju škrabošku na spaní, uklidňující hudbu a melatonin a hodně relaxačních vůní. Ze všech sil se snažím usnout. Nemůžu jen tak přijít domů a usnout; trvá mi dlouho než vypnu mozek. Když přijdu domů, tak si projdu všechny své resty na další den nebo se chystám podle toho na jakém místě budeme natáčet

6:30 Mám ráda pivní koupele-dobré pivo ve sprše. Když jsem natáčela Whiskey Tango Foxtrot, tak jsem se bavila s kostymérkou Tiny Fey a říkala jsem jí, že se nemůžu dočkat, až přijedu domů. Odpověděla "Já taky. Nemůžu se dočkat, až přijedu domů a dám si pivní sprchu." Zeptala jsem se, co to je. Řekla, že pije vychlazené pivo v horké koupeli nebo sprše, a že ji to uspí, a mě se to hrozně líbilo. Takže když přijdu domů z práce, dám si pivní sprchu nebo pivní koupel, když mám čas. Jsem taky obrovský fanoušek Harryho Pottera a i když jsem četla všechny knížky asi tak dvacetkrát, tak si ho stejně před spaním otevřu, pomáhá mi to vypnout. Přijde mi, že moje tělo vypadá mnohem líp, když se dobře vyspím než když hodinu strávím ve fitku. Když mám čas, tak mám ráda taneční kurzy; nepřipadá mi to jako cvičení. Nebo si prostě jdu zasportovat s přáteli. Někdy hraju tenis, i když nejsem moc dobrá. Když jsem Los Angeles, tak se jdu podívat za Andie Hecker. Je to bývalá balerína a baletní pohyby přidává do Pilates cvičení s činkami. I přesto, že žiju v Londýně, tak kvůli práci jsem v Los Angeles několikrát za rok. Ale mým domovem pro mě vždy bude Austrálie, i když tam už nežiju šest let. Miluju cestování a bydlení v kufrech. Mám jich doma dvanáct, protože někdy se v nějaké zemi zaseknu a je potřeba koupit nový. Dokážu do kufru zabalit asi nejvíc věcí ze všech lidí na světě. Někdo má síbírku bot, někdo kabelek; já mám kufry.

News Update // number two

17. srpna 2016 v 11:21 | Malia

Tak se zase po nějaké době hlásím. Šrumec kolem Suicide Squadu oficálně skončil, protože za tu dobu, co jsem tu nebyla se objevilo jen pár osobních fotek a fotky z natáčení Suicide Squadu (ne, fakt, pokud tomu někdo budete říkat SS, tak vás půjdu osobně uškrtit). První fotka je z předčasné oslavy narozenin Cary Delevingne, o které jsem taky už psala níže, která se konala v Londýně hned den po premiéře Suicide Squadu a na které byla i naše Margot. Druhou fotku přidal přítel Margot, Tom Ackerley, na svůj Instagram. Fotka je ze svatby nějakého příbuzného Toma, protože za ním sedí jeho dvě babičky. A poslední fotku vyfotil nějaký fanoušek, kterému se poštěstilo a potkal Margot s Tomem v londýnském metru.

CpqZNX2WgAAyKGt.jpg CpwiJKFWYAAGvd7.jpg Cp0UsCEWYAA0T-f.jpg

A taky jsem do galerie nahrála čtyři nové/staré fotky ze setu Suicide Squadu. Upřímně, obdivuju ten štáb, že vydželi a ty fotky nepostovali hnedka, já bych to asi nezvládla.

CpqadmYWAAAGXEB.jpg CpqadnlW8AAFIWi.jpg

Margot will star in Queen of the Air

12. srpna 2016 v 17:58 | Malia

Mám naprosto úžasnou zprávu! Margot byla obsazena do role Lillian Leitzel, akrobatku na houpací hrazdě, v novém filmu s názvem Qeeun of the Air. Film bude adaptací knihy Deana N. Jensena z roku 2013 a bude se zaměřovat na její tragickou milostnou aféru s Alfredem Codonou. Film vyvíjí Warner Bros. studio. Bude produkován Andrewem Lazaremem, scénář napsal Cat Vasko.

Lillian Leitzel byla ve dvacátých letech minulého století jednou z největších hvězd na světě a byla součástí Ringling Bros. and Barnum & Bailey cirkusu. Její milostná aférka s Alfredem Codonem, který mohl být jedním z největších akrobatů, který kdy předváděl své kousky v šapitó, byla také všeobecně známá. Ti dva byli bouřlivý umělci, divy a šíleně zamilovaní.

Leitzel, která měřila pouze 145 cm, byla známá pro svůj trik, pro který bylo nutné, aby si při každém otočení musela vyhodit rameno (někdy i stokrát) a byla zavěšená za zápěstí na lanech. Alfredo byl známý pro trojité salto, které pravidelně přidával na svůj repertuár, v té době nesmírně těžký trik, při nimž několik akrobatů zemřelo.

Film bude sledovat jejich vzestup na výsluní, manželství i jejich smrt několik let poté.

Film ještě nemá režiséra.

News Update // number one

11. srpna 2016 v 10:51 | Malia

Zdravím z práce. Sice se toho za posledních pár dní moc neobjevilo, byla to jedna fotka tu a druhá tady, ale nakonec se toho celkem dost nastřádalo. Takže je tu velký souhrn v podstatě ničeho. První fotka vznikla před pár dny při propagaci Suicide Squad, to můžete poznat i podle toho, že na fotce je Margot s Carou Delevingne a Willem Smithem. Fotka byla nafocena pro Buzzfeed a před pár dny se objevila ještě jedna, kterou si můžete prohlédnout v galerii.


Hlásím se také s novými fotkami ze Suicide Squadu. Objevilo se sedm nových stills fotek, které jsou ale v příšerné kvalitě. Důvodem té hrůzné kvality je to, že se stills fotky objevily v nějakém časopisu a tyto fotky jsou právé skeny z onoho vydání. Pokud jste film viděli, tak si určitě všimnete, že některé scény ani ve filmu nebyly. Přidala jsem taky dvě nové fotky z natáčení.


Jako další tu mám jednu fotku z focení photoshootu, která se teď objevila. Je z focení pro časopis Glamour. Photoshoot, který nakonec vznikl, si můžete prohlédnout zde (bude doplněno později).


Do galerie jsem také přidala dvě nové osobní fotky. První vznikla před pár dny při rozhovoru s moderátorem MTV Joshem Horowitzem. Druhá fotka je aso dva dny stará a je z posilovny, kde Margot potkala jedna fanynka.


A taky tu pro vás mám rozhovory, samozřejmě. Ještě jsem je neviděla, protože posledních pár dní přijdu z práce v devět, jdu spát a v osm ráno zas vyjíždím do práce. Jediné video, které jsem si stihla pustit je to druhé, kde Cara s Margot mluví o vztazích jejich postav. Upřímně, já už se v těch rozhovorech nevyznám, nevím, které jsem sem dávala a které ne.Big photoshoot update

9. srpna 2016 v 12:14 | Malia

Kromě jedné osobní fotky se dnes nic neobjevilo, takže jsem se rozhodla, že přidám článek, který už mám nějakou dobu předchystaný. V tom shonu kolem nových fotek z premiér, nových rozhovorů a novinek okolo Suicide Squadu jsem nestihla přidat poměrně velké množství nových photoshootů.

Mimochodem, včera jsem viděla Suicide Squad a já jsem teda rozhodně zklamaná nebyla. Mám dojem, že filmu uškodilo hlavně to nadšení, které kolem toho bylo. Taky je poznat, že studio do toho hodně mluvilo a o počtu nepoužitých záběrů ani nemluvím. Půlka toho, co jsme viděli v trailerech tam vůbec nebyla. Ale film byl dobrý a nenudila jsme se u něho ani vteřinu. Navíc, Joker s Harley byli naprosto vynikající a Jareda Leta a jeho Jokera budu asi až do smrti obhajovat, protože jeho Joker je sice jiný, ale i tak je skvělý. Rozhodně se toho filmu nebojte, ale taky trochu snižte očekávání, pak si to královsky užijete.

Arriving at Cara Delevingne's birthday & more Suicide Squad promo

8. srpna 2016 v 11:03 | Malia

SUICIDE SQUAD JE ONLINE KE ZHLÉDNUTÍ ZDE.
KVALITA: CAMRIP, JAZYK: ANGLIČTINA

Vypadá to, že ruch kolem propagace Suicide Squadu postupně upadá. Za včerejšek, kdy jsem tu nebyla, se objevilo pouze pár fotek. První fotky jsou z 6. srpna. Margot odcházela ze svého hotelu v Londýně, ale nevypadá to, že by šla dělat další rozhovory k Suicide Squadu, jednoduše proto, že se objevilo jen pár fotek, vždycky předtím se jich objevily tuny. Taky není nijak zvlášť "vystajlovaná". Dlouho jsem na to její oblečení hleděla a nepřišla jsem na to, jestli je to overal nebo jenom triko a kalhoty. Margot má ale naprosto dokonalé boty, které bych jí hnedka ukradla.


Margot taky šla na předčasnou oslavu narozenin Cary Delevingne, s kterou hrála v Suicide Squad a staly se velmi dobrými přítelkyněmi. Margot si na oslavu vzala teplákovou soupravu, kterou má i Cara (fotky zde). A můžete si všimnout, že Margot Caře donesla na oslavu ananas. Co taky přinést celebritě, která má všechno, co by mohla chtít, že? Z oslavy se objevila jedna osobní fotka Margot, jak objímá nafukovací velké "C".


Do galerie jsem taky přidala několik nových i starčích stills fotek k filmu Suicide Squad. Mimochodem, film se stal nejvýdělečnějším srpnových filmem za první víkend všech dob, i přes negativní recenze v kinech vydělal 135 miliónů dolarů. Dříve rekord držel film Guardians of the Galaxy z roku 2014, který vydělal 93 miliónů.


A už tradičně přidávám videa, která se objevila. Dnes jich je o něco víc, ale všechna jsou zajímavá.

In Buzzfeed office (August 4)

6. srpna 2016 v 13:34 | Malia

Přála bych si, aby se jeden den toho neobjevilo tolik. A na ten den se těším, protože přijde, ale dnešek to není. Jako první tu mám fotky ještě ze 4. srpna, které jsem nepřidala, protože se objevily o něco později. Večer, po dalším dlouhém dnu, který strávila rozdáváním rozhovorů, si totiž Margot zašla do restaurace Nobu v Londýně.


A už se dostáváme ke včerejšku. Včera Margot s castem Suicide Squad navštívila Buzzfeed, kde byl nafocen nový photoshoot. Zatím se objevila pouze jedna oficiální fotka. Taky jsem přidala dvě fotky z focení photoshootu, takže se můžeme těšit na nové fotky i s Carou Delevingne a Willem Smithem. Poslední set fotek jsou osobní fotky, které vznikli při dávání rozhovorů.


Taky se postupně dostávají na veřejnost fotky z natáčení Suicide Squadu. Na poslední fotce je se svou nejlepší kamarádkou a asistentkou zároveň Sophiou Kerr, která s ní strávila celé natáčení.


A jako posledních několik dní se i dnes objevily nové rozhovory Margot k propagaci Suicide Squadu. Doporučuju první rozhovor, hlavně pro fanoušky Harryho Pottera, protože se o něm baví. Další videa už moc zajímavá nejsou, mluví pořád o tom samém (jejich makeup, přátelství na setu,...).

Graffiting in London with "Suicide Squad" cast (August 4)

5. srpna 2016 v 10:52 | Malia

Včera, 4. července, se konaly v Londýně další akce okolo filmu Suicide Squad. První bylo navštívení zdi, kde je možné volně graffitovat. Na fotkách je Margot s Carou Delevingne a Karen Fukuhara. Odpoledne taky dělali nějaké rozhovory, pravděpodobně z té doby jsou dvě osobní fotky.


Večer se konalo soukromé promítání filmu Suicide Squad pro média. Objevilo se jen několik fotek přímo z akce, navíc nejsou vůbec kvalitní. Taky jsem přidala pět fotek Margot z jejího odchodu z hotelu.


A přidávám rovněž nové rozhovory, které se objevily. Přiznávám, že ještě jsem neměla čas se na ně podívat, takže vám nemůžu doporučit jeden z nich, který je nejlepší. Poslední video je pak featurette Suicide Squadu, který jste mohli vidět na snapchatu.
In London with Cara Delevingne (August 3) + gallery & video update

4. srpna 2016 v 16:11 | Malia

Ani nemáte tušení, co všechno se objevuje za novinky. Mám už asi dva dny nachystané dva články, kde je shrnuto všechno, co by nemělo smysl dávat do samostatných článků, plus tu mám jedny nové candids fotkyze včerejšího večera, kdy si Margot vyrazila s Carou Delevingne do ulic Londýna. Jsou to asi nejlepší fotky, jaké jsem v životě viděla. Cara s Margot na sobě mají stejné telákové soupravy, speciálně udělaní pro ně (na zádech mají nápis SKWAD a vpředu i jejich jména). Cara má navíc s sebou psa, tím to dokonale dokončila. Vypadá to, že si to holky pěkně užívali, ty fotky z limuzíny to dokazují dokonale.


Objevilo se taky pár fotek k filmu Suicide Squad. V prvním setu jsou čtyři nové stills fotky. Na první je Margot s El Diablem, kterýho hraje Jay Hernandez, pokud se nepletu. Dál je Margot na druhé fotce s Deadshotem (Willem Smithem) a Boomerangem (Jai Courtney). Na třetí fotce je Margot ještě jako doktorka Harleen Quinzel s Jaredem Letem a jeho Jokerem. Objevila se taky jedna fotka z natáčení, kdy se dělal Harley obličej :D

Con2k-5WcAEfF6k.jpg
CpB_JSSWYAA8kbX.jpg

Taky jsem přidala do galerie několik fotek z jejího Instagramu, nakonec jich bylo poměrně hodně. A jednu novou fotku z premiéry Suicide Squad v Londýně.


A taky tu pro vás mám několik videí, které si nikdo nepustí, ale pro můj dobrý pocit je sem dám. Jsou to rozhovory, které vznikali několik dní před premiérou Suicide Squad na jeho propagaci. Nejlepší je asi třetí video, které je se skoro celým castem, je tam i Jared Leto, takže to je taky velké plus.

"Suicide Squad" London Premiere (August 3)

3. srpna 2016 v 21:51 | Malia

Dneska se konala evropská premiéra filmu "Suicide Squad", tradičně již padla volba na Londýn. Margot se zase překonala. Má na sobě krásné dlouhé šaty od Gucciho, no nedokážu si vybrat jestli se mi líbí víc tyto šaty nebo ty s jednorožcem z premiéry v New Yorku. Na premiéru se stavil podívat i známý britský herec Ezra Miller, kterého můžete znát z Charlieho malá tajemství (The Perks Being a Wallflower). Ezra se asi zná s Margot, protože se tam vřele objali. SPOILER: Tak jsem se dočetla, že se Ezra Miller objevil ve filmu jako Flash. Na premiéru taky přišlo spousta dalších známých herců, stavil se tam Ben Affleck (který je i ve filmu v roli Batmana) nebo Henry Cavill. Přidala jsem asi 100 fotek ve vysoké kvalitě, taky fotky z příchodu a osobní fotky Margot z premiéry (první je od její stylistky a druhá je přímo z premiéry). Přidala jsem taky video z celé premiéry. Rozhovor s Margot je v čase 1:29:00.


'Suicide Squad' World Premiere (August 1)

2. srpna 2016 v 13:01 | Malia

Už včera, respektive dneska brzo ráno, jsem přidávala pár fotek ze světové premiéry filmu Suicide Squad. O šatech jsem se už vybásnila, nicméně pro vás jsem zjistila info, že to jsou šaty z dílny Alexandra McQueena. Přidala jsem fotky z Margotiného odchodu z hotelu, přidala jsem taky tři fotky z afterparty s Karen Fukuharou a pár osobních fotek. Margot je na fotkách s Tinie Tempahem (jak se to skloňuje?), je tam taky pár fotek s Jaredem (pro které žiju, protože Jared je tak pěknej chlap).Edit: Před chvílí se objevily nové fotky z Margotiného odchodu z hotelu s Carou Delevingne.

FIRST LOOK: 'Suicide Squad' World Premiere

2. srpna 2016 v 1:28 | Malia

Před několika minutami se Margot objevila na červeném... vlastně černém koberci světové premiéry jednoho z nejočekávanějších a největších filmů letošního roku Suicide Squad. Jelikož nevím, kdy se zítra probudím, protože jsem čekala na přímý přenost z koberce, tak zatím přidávám první fotky, které se objevily. Margot vypadá jako bohyně! Má naprosto dokonalé šaty, které se podle mě na premiéru takového filmu opravdu hodí. Jsou černé se zlatými flitry ve tvaru okřídleného jednorožce. Účes i makeup má na jedničku. Neskutečně se mi líbí. Už se nemůžu dočkat toho, až budu přidávat další fotky a videa Margot v těchto šatech.Mimoto jsem taky přidala fotku Margotiných šatů, kterou na Instagram přidala její stylistka Kate Young a jednu fotku ze Snapchatu. No a já si jdu lehnout.


Suicide Squad promotion (August 1)

1. srpna 2016 v 22:06 | Malia

DNESKA SE KONÁ SVĚTOVÁ PREMIÉRA FILMU SUICIDE SQUAD.
ČERVENÝ KOBEREC MŮŽETE SLEDOVAZ ZDE OD 23:30.

Margot dneska ráno navštívila spolu se zbytkem castu ranní talkshow Good Morning America. Margot na sobě měla černobílý komplet a zase vypadala jako bohyně. Nechápu, jak to dělá. První set fotek je z jejího odchodu z hotelu, potom následuje příchod do studií GMA a osobní a fanouškovské fotky, které na místě vznikly. Mimo to se taky objevil celý rozhovor. Podívejte se na něho a hned budete na film natěšení ještě víc. Nejvíc mluví, jako vždy, Will Smith, ale Margot tam taky trochu řekne.Po rozhovoru v Good Morning America se všichni přesídlili do sídla Googlu v New Yorku, kde poskytli další rozhovor pro Google Talks. Přidala jsem fotky z příchodu, objevilo se taky pár nekvalitních na Snapchatu a Twitteru. Bohužel, video zatím není, tak možná později. Poslední fotky jsou z Margotiného příchodu zpátky na hotel.


Objevilo se video, rozhovor, který byl natočený včera. Margot ho dělala spolu s Willem Smithem, takže je to přirozeně zábavné. Mluví tam o tom, jak se pozná někdo zlý, co řekl Willovi jeho syn Jaden potom, co viděl Suicide Squad, co je Margotina oblíbená součást oblečení Harley.

Suicide Squad promotion (July 30-31)

1. srpna 2016 v 11:10 | Malia

30. července se konala v New Yorku tiskovka k filmu Suicide Squad. Fotky z odchodu Margot z hotelu jsem už přidávala včera (můžete se na ně podívat zde). Margot vypadala naprosto fantasticky, ale to už taky psala včera. Další set fotek je z Margotinýho příchodu do baru, kam si zašla s Karen Fukaharou a Carou Delevingne. Ani se nedivím, myslím, že si potřebovali trochu oddychnout, musí to být slušný záhul, to promo. Z tohoto dne se taky objevila dvě videa. První je rozhovor s Carou a Karen, Cara jim ukazuje její superschopnost. A druhé video je kraťunké, je to příspěvek na snapchat s filtrem Harley Quinn.
Tyto fotky pochází z 31. července. Já nevím, jestli se snaží každý den topnout, ale vypadá naprosto dokonale. Má dokonalé černobílé šaty a úžasné sluneční brýle, které bych jí hned ukradla. Přidala jsem taky nějaké fotky z natáčení rozhovorů, můžete si všimnout, že bude jeden velký rozhovor, kde bude celý cast, na což se moc těším. Z tohoto dne se taky objevilo už jedno video, Margot tam mluví o "dárcích", které jí poslal Jared Leto.


 
 

Reklama