Suicide Squad

Suicide Squad // Stills & Posters

31. srpna 2016 v 10:30 | Malia

Jelikož se pořádné novinky pořád neobjevují, tak se aspoň zbavm předpřipravených článků. Proto se můžete podívat na dvě nové stills fotky z filmu Suicide Squad, kde si Margot zahrála postavu Harley Quinn. První fotka je hodně nekvalitní, protože je to vlastně sken z časopisu. Na druhé fotce je Harley s Jokerem, kterého si zahrál Jared Leto. Pokud jste film už viděli, tak určitě víte, že scéna z fotky se do filmu vůbec nedostala. Také jsem do galerie nahrála nějaké nové plakáty k filmu, které jsem našla.

A jelikož zítra začíná škola (a jsem z toho hrozně nadšená :/), tak očekávejte, že se aktivita rapidně zmenší a bude tu tak jeden, dva články za týden.

CqfqmBMW8AE46od.jpg Cqk3aIfWYAA687R.jpg
GALERY LINK | Movies > Suicide Squad > Stills [33 + 2x new]

008~79.jpg ad_004.jpg ad_005.jpg ad_006.jpg tumblr_ocgybwjJHL1vuyb1zo1_400.jpg
GALERY LINK | Movies > Suicide Squad > Posters [13 + 8x new]

Suicide Squad // Stills & Photoshoot

22. srpna 2016 v 16:35 | Malia

Jak jsem slíbila, snažím se být aktivní a to i tím, že zítra oběhnu po dlouhé době svoje affs (sakra dlouho jsem na vašichn blozích nebyla, omlouvám se). Dneska tu pro vás ale mám nové fotky, které se týkají filmu Suicide Squad. Tato první fotka je promo k filmu, které bylo nafocené pro časopis Entertainment Weekley. Margot je na fotce v kostýmu Harley Quinn a je na ní spolu s Jaredem Letem a.k.a Jokerem.

GALERY LINK | Studio photoshoots > 2016 > Entertainment Weekly [1x]

Do galerie jsem také nahrála dva nové plakáty, které se ještě objevily. Na prvním je celý 'Skwad', druhý plakát je pouze s Margot jako Harley. Když už budete v tom, můžete si prohlédnout také starší plakáty, protože člověk, který dělal grafiku k filmu by si zasloužil metál.

GALERY LINK | Movies > Suicide Squad > Posters [11x + 2 new]
 
 

Reklama